O firmie

Home » O firmie

O firmie

Firma PRM „ReMo” sp. z o.o. działa na rynku od 1990 roku

Kilka słów o firmie

Firma PRM „ReMo” sp. z o.o. działa na rynku od 1990 roku. Specjalizujemy się w wytwarzaniu, modernizacji, montażu, naprawach oraz zabezpieczeniach antykorozyjnych wszelkich konstrukcji inżynierskich, przemysłowych, rurociągów, zbiorników, konstrukcji i korpusów maszyn, urządzeń i tym podobnych. Wykonujemy także prace budowlane i montażowe w zakresie robót inwestycyjnych oraz remontowych i adaptacyjnych istniejących budynków i budowli, a także obiektów technologicznych związanych z przemysłem chemicznym i energetyką.

Jako odpowiedzialne przedsiębiorstwo stawiamy sobie za cel świadczenie usług na wysokim poziomie, zgodnie z europejskimi standardami. Dążymy do tego, aby nasza działalność skutkowała pełnym zadowoleniem klientów. Pragniemy stać się zakładem nowoczesnym, który stosuje technologie najwyższej jakości, bezpieczne i przyjazne środowisku. Nasza firma jest certyfikowana przez Urząd Dozoru Technicznego na zgodność z normami:

  • PN-EN ISO 9001:2015 – Systemy zarządzania jakością
  • PN-EN ISO  14001:2015 – Systemy zarządzania środowiskowego
  • PN-ISO ISO 45001:2018 – Systemy zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy
  • PN-EN ISO  3834-2:2021 – Wymagania jakości w spawalnictwie

Głównym atutem firmy są ludzie oraz dobrze usprzętowiona baza zlokalizowana na terenie Grupy Azoty Zakładów Azotowych „Puławy” S.A.. Kadra wysoko wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin prężnie pracuje nad indywidualnym dostosowaniem usług do potrzeb każdego klienta. Nabyte doświadczenia wykonawcze umożliwiają stosowanie dogodnej organizacji robót uwzględniającej potrzebę ciągłej pracy na danym obiekcie.

Zatrudniamy od 75 do 100 pracowników.

Cel

Jako odpowiedzialne przedsiębiorstwo stawiamy sobie za cel świadczenie usług na wysokim poziomie, zgodnie z europejskimi standardami.
Dążymy do osiągnięcia harmonii w relacjach: CZŁOWIEK I TECHNOLOGIA.